Elektro-Centrum wyróżnione
Elektro-Centrum wyróżnione
Facebook Elektro Centrum Koszalin
+48 94 340 44 44 / Poniedziałek - piątek: 7.00-16.00 sobota: 8.00-13.00
PROMOCJA
AktualnościOfertaPoradyKontakt

Wygodne drukowanie opisów i etykiet

01.07.09

Szybko i prosto wykonamy trwałe opisy i etykiety drukarkami Firmy BROTHER . Wygodnie opiszemy swoje zbiory , teczki akt , wszelkie części czy elementy urządzeń. Szeroka gama urządzeń pozwala dobrać odpowiednią drukarkę w zależności od szerokości wydruku, mobilności urządzenia (drukarki stacjonarne i ręczne ) oraz typu taśmy .

Opcjonalnie ręczne drukarki etykiet wyposażono w złącze USB oraz aplikację ułatwiającą projektowanie etykiet na komputerze. Utworzone projekty można zapisać w pamięci drukarki i wydrukować w miejscu przygotowanego opisu . Zastosowanie tak przygotowanych opisów jest bardzo wygodne i trwałe. Etykiety praktycznie przygotowywane są natychmiast i od razu można ją przykleić ponieważ podklejone są na taśmie dwustronnej. Do wykorzystania jest szeroki wybór kolorów i szerokości taśm. Wśród nich są taśmy o podwyższonej odporności na ścieranie i z klejem wodoodpornym - znajdują one zastosowanie w przemyśle do niezwykle trwałych opisów i etykiet . Po zakup urządzeń oraz taśm ZAPRASZAMY DO ELEKTROCENTRUM w Koszalinie przy ul. Bohaterów warszawy 4 tel 094 3404444.

     

Pełną ofertę urządzeń znajdziecie Państwo na stronie producenta Firmy BROTHER POLSKA www.brother.pl

» Powrót do aktualności

_
Aktualnosci
01.04.10
W czasie XVI Koszalińskich Targów Budownictwa i Energii Odnawialnej firma Elektro-Centrum została wyróżniona przez prezydenta miasta...
Oferta

Główną działalnością naszej firmy jest sprzedaż wysokiej klasy asortymentu polskich producentów materiałów elektrotechnicznych.

Porady
Domowe detektory
Jak podaje Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej, każdego roku z powodu zatrucia tlenkiem ...
-
Należymy do grupy ELEKTRO OMEGA Certyfikat Rzetelnej FirmyPreloaded image