• Porady

Baterie i akumulatorki

Baterie i akumulatorki TF1 to produkty gwarantujące najwyższą światową jakość, sprzedawane z sukcesem do ponad 24 pastw. Produkowane zgodnie z norm ISO 9000 i ISO 14000, przy zachowaniu rygorystycznych standardów. Spełniają wygórowane oczekiwania użytkowników instytucjonalnych, jak i indywidualnych. Produkty cechuje gównie wysoka jako oraz długotrwałą wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnych cen sprzedaży.

Baterie jednorazowe FOREVER są najlepszym źródłem energii dla wszelkich przenośnych urządzeń.

W zależności od wymagań zasilanego urządzenia, oferujemy Państwu baterie alkaliczne lub węglowe.

Baterie alkaliczne przeznaczone s przede wszystkim do urządzeń intensywnie zużywających prąd, natomiast baterie węglowe do urządzeń , których pobór mocy jest niski i długotrwały. Baterie węglowe idealnie nadają się do: zegarków, pilotów itp. za baterie alkaliczne lepiej si nadaj do aparatów cyfrowych, PDA, walkmanów, odtwarzaczy CD i MP3.

Akumulatorki to rozwiązanie dla osób ceniących niezawodność stosowanego sprzętu. Pozwalaj na długotrwałe użytkowanie sprzętu elektronicznego bez potrzeby wielokrotnej wymiany baterii na nowe. Nowości w ofercie TF1 s akumulatory HYBRA+, które łączą właściwości akumulatora z właściwościami baterii. Ogniwa te s fabrycznie naładowane (tak jak bateria) co sprawia, że można ich używać od momentu nabycia i można je ładować (jak akumulatory). Akumulatory HYBRA+ cechuje małe samorozładowanie, ogniwa po upływie 6 miesięcy są naładowane w 90% , a po roku ok. 85%.

Stosowanie akumulatorków – źródeł odnawialnych – przyczynia się do mniejszego skażenia środowiska .

Niegdyś tysiące ton zużytych baterii i akumulatorów trafiały co roku na śmietnik. Teraz będą musiały podlegać recyklingowi.

TelForceOne Spółka Akcyjna oraz ELEKTRO-CENTRUM KOSZALIN zachęcają pastwa do zbiórki zużytych baterii. Sprawi to, i nie trafi one na wysypisko śmieci, a zostaną poddane procesowi odzysku (składnikami baterii są m.in. nikiel, kadm i rtęć – substancje szkodliwe dla zdrowia ludzi i środowiska). Zbiórka baterii połączona będzie z specjalnym świątecznym 30% upustem od ceny katalogowej na zakup nowych akumulatorków. Szanowni Państwo przynieście swoje zużyte akumulatorki do ELEKTRO-CENTRUM Koszalin ul. Bohaterów Warszawy 4, a otrzymacie w prezencie atrakcyjny rabat.

Wróć