Elektro-Centrum wyróżnione
Elektro-Centrum wyróżnione
Facebook Elektro Centrum Koszalin
+48 94 340 44 44 / Poniedziałek - piątek: 7.00-16.00 sobota: 8.00-13.00
PROMOCJA
AktualnościOfertaPoradyKontakt

Seria OpalUnion

03.02.10

Wychodząc naprzeciw aktualnym tendencjom i gustom postanowiliśmy zaproponować Państwu nową ponad czasową serię łączników i gniazd, pod nazwą OpalUnion, która łączy w sobie cechy wielu dotychczasowych rozwiązań, pozwalając jednocześnie realizować Klientom samodzielnie - własne, indywidualne kompozycje.

OpalUnion jest serią modułową zachowującą cechy rozwiązań kompaktowych. Posiada uniwersalne wielokrotne ramki z możliwością montażu w pionie i poziomie. OpalUnion to bogata baza mechanizmów oraz szeroka paleta barw umożliwiająca dowolne komponowanie połączeń kolorystycznych ramek i klawiszy. Nowością jest tu również ciekawa dodatkowo zaproponowana estetyka klawiszy, które w przypadku serii OpalUnion, może występować również w postaci dźwigni, stosowanych w rozwiązaniach amerykańskich. Pikanterii całości dodaje fakt, że OpalUnion. dodatkowo dostępny jest również oprawiony w drewno, co jeszcze bardziej podkreśla jego urok, ciekawą klasyczną linię oraz idealne współgranie z najbardziej nawet wymagającym wnętrzem. Jest to dowód na dbałość i wyszukaną estetykę oraz solidność i trwałość produkowanych dla Państwa wyrobów.

Nowemu produktowi, jaki oddajemy w Państwa ręce, razem ze znanym stylistą, nadaliśmy ponadczasowy styl, który jest intrygującym wielofunkcyjnym - połączeniem zimnej, klasycznej formy kamienia z ciepłem barw i naturalnym klimatem drewna.

Seria OpalUnion

Seria OpalUnion

» Powrót do aktualności

_
Aktualnosci
01.04.10
W czasie XVI Koszalińskich Targów Budownictwa i Energii Odnawialnej firma Elektro-Centrum została wyróżniona przez prezydenta miasta...
Oferta

Główną działalnością naszej firmy jest sprzedaż wysokiej klasy asortymentu polskich producentów materiałów elektrotechnicznych.

Porady
Domowe detektory
Jak podaje Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej, każdego roku z powodu zatrucia tlenkiem ...
-
Należymy do grupy ELEKTRO OMEGA Certyfikat Rzetelnej FirmyPreloaded image